• Porady Seks
 • Sposoby masturbacji mężczyzn

  +18 Problemy z seksem, prostatą i libido. Najlepsze pozycje łóżkowe. Pomoc w kryzysowych sytuacjach. Szybie numerki i długie pożądliwe noce.

  Sposoby masturbacji mężczyzn

  Postprzez Smoog » N, 18 kwietnia 2010, 21:54

  Obrazek

  PIERŚCIEŃ
  Zaciśnij kciuk i palec wskazujący wokół podstawy penisa, na samym dole, naciskając jednocześnie wnętrzem dłoni na jądra. To odetnie odpływ krwi (podobnie jak pierścienie na penisa). Drugą ręką wykonuj zwyczajne ruch w górę i w dół. Twój penis będzie dodatkowo nabrzmiały przez zatrzymaną krew, a jego kształty będą wyrazistrze, co dostarcza wiele satysfakcji dotykowych i wizualnych.


  SZNUREK
  Zamiast ucisku ręką można zastosować pierścień na penisa lub owinąć jego podstawę oraz podnóże moszny kawałkiem sznurka (nie za cienkiego, by nie zrobićsobie krzywdy - najlepsze są takie od ubrań, ściągacze od spodni, grube sznurówki)
  Jak owijać?
  Rozpocznij od pętli dookoła podstawy penisa i moszny, zrób tak dwa razy, następnie sam penis i sama moszna, na przemian, równieżrazem dwa razy. Na zakończenie przewiąż jeszcze raz całość, aby wykonać węzeł (najlepiej na kokardkę, aby łatwo można było odwiązać)


  WŁOSKI
  Pieszcząc go, lekko pociągaj za włosy łonowe. Tylko ich nie wyrywaj, drażnij je delikatnie. Taka stymulacja okolic genitaliów połączona z pieszczeniem samego penisa może dać wiele przyjemności.


  NIESKOŃCZONA PENETRACJA
  Zamiast chwytać czubek penisa, pozwól mu się wślizgnąć w dłoń, na początku zwiniętą. Zanim czubek penisa wyjdzie na zewnątrz z twojej dłoni, umieść tam drugą rękę i zrób to samo. Da to wrażenie, że wchodzisz coraz głębiej i głębiej do nieskończonej „dziurki".


  DŁOŃ
  Użyj otwartej dłoni, żeby zataczać koła na czubku penisa, podobnym ruchem, jakby go lizała jakaś laska. To uwrażliwia penisa i stymuluje dopływ krwi. Próbuj różnego tempa, większych i mniejszych kółek.


  DLA WYTRWAŁYCH
  Aby przyniosła jakikolwiek skutek należy powstrzymać się przez jakiś czas od onanizmu (i to pierwsza konieczność wykazania się wytrwałością). Ten okres jest różny dla różnych osób, bo jak wynika z doznań mojego kolegi i moich, ten okres wacha się od kilku dni, do kilku tygodni. Zależy to głównie od obecnego poziomu aktywności masturbacyjnej: jeśli walisz codziennie, to wystarczy Ci parę dni, lub tydzień; ale jeśli walisz konia powiedzmy raz na tydzień, to musisz poczekać pewnie ponad miesiąc. Kiedy już odczekałeś dłuższy czas, czujesz, że jesteś pełny ochoty na strzepanie sobie, przygotowujesz sobie jak największe zbiory materiałów erotycznych podług swoich upodobań. Znajdujesz spokojne miejsce i upewniasz się, że przez długi czas NIKT ani NIC nie będzie Ci przeszkadzać. Rozbierasz się także według własnego "widzi mi się", choć proponuję CAŁKIEM. Gwarantuję, że już teraz chciałbyś chwycić za pałę i sobie zwalić, bo stoi Ci jak tyczka. Ale Ty jedynie siadasz (lub kładziesz się) i obciągasz sobie napletek (jeśli już się zsunął, to go dociągasz. Oglądasz sobie swoje np. gazetki i tylko raz na jakiś czas obciągasz sobie skórę, i czasem głaszczesz żołądź. Robisz tak do momentu, zanim zaczniesz COŚ czuć. Wtedy głaszczesz już cały czas a orgazm narasta bardzo powoli, ale właśnie to jest najfajniejsze: czujesz orgazm kilka minut! W momencie wytrysku możesz albo zostawić Bena w spokoju i patrzeć na niezwykłej obfitości wytrysk, albo zacząć go bez litości trzepać. Po takim kilkuminutowym orgazmie i niesamowitym wytrysku siedzi się jeszcze chwilę w bezruchu będąc zszokowanym siłą doznań. Wszystko może trwać nawet grubo ponad godzinę, ale efekt jest rozbrajający! Życzę wytrwałości!


  PASEK
  Metoda podobna do tej ze sznurkiem.
  Delikatnie np. paskiem od zegarka damskiego zwiąż mosznę miedzy jadrami a nasada penisa, tak aby jadra miały mało miejsca w mosznie, ostrożnie - może trochę bolec. potem zacznij walić konia, kiedy będziesz juz czuł, że dochodzisz, druga ręką weź jądra w dłoń a kciukiem masuj ten cudowny prezent natury i wal konia.


  METODA ZE ŚLINĄ
  Gdy w domu brak lubrykanta (lub ochoty na onanizm z jego użyciem), wspaniałym środkiem zastępczym jest ślina. Jest ciepła, dobrze stymuluje, ma też właściwości poślizgowe. Najlepiej umyć sobie tak z 30 min. przed "szaleństwem" zęby (wypróbowałem, najlepsze rezultaty są po paście ... czy mogę wtrącić małą reklamę?... colgate total). Przez pewien czas trzeba sobie tą ślinę pozbierać w ustach. Potem już tylko na rękę i zaczynamy ostrą jazdę. Gdy zabraknie, zawsze możemy "doprodukować". Orgazm jak się patrzy...


  KONDOM POD PRYSZNICEM
  Cały bakcyl polega na tym, żeby do rozwiniętej prezerwatywy nalać tak około pół litra wody, następnie wsadzić do niego stojącego pingwinka, jedną ręką zacisnąć u nasady, by woda sie nie wylała, a drugą zacząć się ostro onanizować. Lepiej, żeby woda była ciepła. Można ją w trakcie oczywiście wymienić. Poza efektami rozkoszy, możemy zobaczyć, jak fantastycznie wygląda wytrysk w wodzie... Życzę miłych wrażeń!


  RĘKA
  Jest to jedna z najbardziej pospolitych technik. Weź swoją rękę, owiń palce wokół członka i zacznij nią pieścić go, poruszać w górę i dół. Różne wariacje tej techniki można uzyskać poprzez różne ustawienie ręki, używanie różnych palców i pieszczenie różnych części penisa. Istnieją tysiące wariacji, różniących się między sobą w większość przypadków tylko nieznaczną zmianą pozycji palców. Jednakże istnieją dwie wyraźne tendencje: dosyć luźny, lekki uchwyt i zazwyczaj szybsza stymulacja główki penisa oraz mocny uchwyt bliżej podstawy członka (ruch odbywa się do podstawy żołędzia - potrzeba więcej czasu do otrzymania orgazmu).
  Niektórzy używają dwóch rąk łącząc te dwie podstawowe formy stymulacji. Ja szczególnie stosuję ten drugi uchwyt, gdyż dzięki niemu lepiej czuję wielkość mojego penisa co mnie bardzo podnieca, a dodatkowo zauważyłem, że dzięki tej formie szybciej przychodzi ochota na następną zabawę :-)
  Chociaż być może najbardziej popularną formą tej techniki jest robienie tego leżąc na plecach, to jednak inne pozycje są równie często praktykowane. Wielu mężczyzn masturbuje się stojąc co jest bardzo wygodne np. pod prysznicem gdzie pozbycie się świadectw naszej działalności jest prostsze i może to być dla wielu jedyne miejsce zapewniające dostateczną prywatność lub dla szybkich "numerków" np. gdy najdzie na to ochota w pracy. W pozycji stojącej można również w łatwy sposób masturbować się, zamiast ruszać ręką, wykonując odpowiednie ruchy miednicą. Siedząca pozycja jest również częsta. Nie tak powszechne są pozycje, w których mężczyzna popiera się na swoich kolanach i ramionach lub łokciach. Klęczenie oraz kucanie również nie należą do zbyt częstych pozycji.
  Podczas gdy masturbacja sama w sobie bardzo silnie ogniskuje się na penisie, wielu mężczyzn wprowadza dodatkową stymulację innych części ciała przy użyciu wolnej ręki. Tymi innymi częściami są często sutki, cała klatka piersiowa, brzuch, jądra, odbyt oraz uda.


  BICZ WODNY
  Szczególnie chętnie tej metody używają kobiety z wyśmienitymi rezultatami. Umieść się tak aby twój penis był opryskiwany przez wodę z kranu, dyszy od prysznica, węża ogrodowego czy innych urządzeń. Najlepsza moim zdaniem jest końcówka od prysznica szczególnie gdy jest zdejmowana co umożliwia stymulację penisa niemal z każdej strony i można łatwo znaleźć najdogodniejsze dla siebie ustawienie. Jest to bardzo przyjemna technika, odpowiednio dobrana temperatura wody, siła strumienia i kierunek może bardzo szybko doprowadzić do orgazmu, choć na samym początku silne strumienie mogą być trochę nieprzyjemne i wywoływać lekkie zdrętwienie członka, ale nie należy się tym zrażać gdyż trwa to tylko chwilkę.


  POCIERANIE
  Polega na prostym umieszczeniu penisa na lub w czymś i następnie pocieranie nim o to aż do orgazmu. Najprościej jest się położyć na brzuchu i wykonując odpowiednie ruchy ciałem, pocierać penisem o podłoże. Wariacje zawierają różne umiejscowienia penisa na przykład między materacem a poduszka, miedzy dwiema poduszkami, w stosie ubrań, itp. To może być jednak zbyt szorstkie dla wielu mężczyzn i czasami plastikowe woreczki lub kondomy są używane do okrycia członka. Zresztą jest to dla wszystkich wygodne, gdyż zabezpiecza przed zabrudzeniami.


  MUS OWOCOWY
  Tą technikę śmiało można zaliczyć do bardziej egzotycznych i wyrafinowanych. Przed rozpoczęciem masturbacji należy zgromadzić niezbędne składniki. Najlepsze w tym celu będą ogórki, kartofle oraz banany. Po obraniu należy wycisnąć miąższ i dobrze wymieszać, aż do uzyskania jednolitej konsystencji. Najlepiej będzie jeśli dobierzemy wybrane warzywa i owoce do wielkości naszego penisa, ale zalecam wybrać te "większe". Przygotowaną już masę nakładamy równomiernie na nasze prącie. Zalecam aby zrobić to nad umywalką lub sedesem, aby nie pobrudzić mebli, dywanu itp. Następnie chwytamy penisa mocnym uściskiem i onanizujemy się. Tę technikę możemy śmiało popisać się pomysłowością i fantazją. Gorąco zachęcam także do wszelkich eksperymentów z wszelkimi warzywami i owocami, ponieważ mogą dostarczyć silniejszych doznań niż proponowane, wszystko jest sprawą gustu. Możecie także skorzystać z techniki Ręka, proszę pamiętać że najważniejsze jest to, żeby się dobrze bawić.


  NA OBCEGO
  Technika dla wyjątkowo wytrwałych i odpornych, zaliczana do kategorii "ekstremalne". Polega ona na tym aby usiąść na rękę, którą zamierzamy się onanizować na około 10 min. Czas można dowolnie modyfikować w zależności od indywidualnych potrzeb, ale najważniejsze jest to, aby odpłynęła z niej krew i uczuwać w dłoni odrętwienie. Gdy już osiągniemy odpowiedni stan, chwytamy jak najmocniej penisa i onanizujemy się w najbardziej dziki i dynamiczny sposób jaki umiemy. Choć możecie uznać tę metodę za kłopotliwą oraz czasochłonną ... naprawdę warto spróbować.


  NA GREJPFRUTA
  Pewna wariacja techniki "Mus owocowy". Różnica polega na tym, że nie miażdżymy owoców którymi mamy się onanizować, tylko używamy jednego owocu, najlepiej Grejfruta. Bierzemy jeden duży (lub odpowiadającego wielkości naszego prącia) owoc. Wydrążamy w nim otwór, który będzie symulował pochwę. Należy przewiercić owoc na wylot, aby nie tworzyło się w środku ciśnienie które mogło by popsuć cały efekt. Gotowego grejpfruta zakładamy na penisa w taki sposób, aby wewnętrzną stroną podrażniać główkę.


  KALORYFER
  Jest to dość rzadka technika, ale dająca wielką satysfakcję. Jej mała popularność wynika z wielu trudności jakie należy przezwyciężyć chcąc z niej skorzystać. Należy umieścić penisa pomiędzy żebrami kaloryfera, a następnie wykonywać tułowiem ruchy w przód i w tył symulując stosunek z kobietą. Jest to technika wielce niewygodna, jednak dająca niezapomniane przeżycia. Ciepło kaloryfera pozwala jak nic innego wczuć się w sytuację, a stymulując zmysły pobudza wyobraźnię. Jak każda technika ta również nie pozostaje bez wad. Poza niewygodą i, często ostrymi, nieprzyjemnymi wystającymi elementami kaloryfera pociąga za sobą ryzyko odparzenia. Trzeba zatem zachować umiar i ostrożność.


  KREM
  Po zsunięciu napletka smaruj fiuta kremem do rak, lekko zwilż rękę i masuję. Nie przesuwaj napletkiem tylko masuję żołądź bezpośrednio ręka - jest ślisko i nie boli.


  NOGI
  Czasami wale tak: kładę sie na podłodze na plecach, następnie podnoszę nogi do góry i odchylam je za głowę tak, ze pale mam nad twarzą. W takiej pozycji wale. Nie jest może najwygodniej ale za***iste uczucie, gdy sie spuszczam - ciepła sperma ochlapuje mi twarz. Nikomu jeszcze nie obciągałem ale myślę, ze uczucie podobne. Napiszcie, czy tak probowaliście.


  OLIWKA
  Prezerwatywa napełniona oliwką dla dzieci (niemowląt)oczywiście z umiarem - nałożona na fiuta - i dalej tradycyjnie. Sprawdzone - cos wspaniałego


  SŁOIK
  Na pałkę nakładamy prezerwatywę i walimy słoik (albo inne naczynie) napełniony kaszą lub ryżem - warunek: musi porządnie stać;


  STÓŁ
  Można i tak: Oprzeć fiuta na blacie stołu, przycisnąć ręką i suwać. Trochę boli, ale wytrysk jak sie patrzy.


  ONAN PRZERYWANY
  Polecam "onanizm przerywany", tzn. tuz przed orgazmem przestać ruszać, odsunąć rękę (nie wolno trzymać fiuta)- wtedy orgazmu praktycznie nie ma ale jest niepełny wytrysk, sperma nietypowo wycieka. Utrafienie momentu, w którym należy puścić rękę wymaga wprawy: nie można zwalić ale musi być wytrysk. Fiut ciągle stoi - można odczekać kilka sekund i walić dalej. Znowu przerywamy tuz przed orgazmem - wytrysku nie ma lub jest minimalna ilość spermy. I tak dalej np. 5-6 razy. Wreszcie walimy juz normalnie do konca - jest pełny orgazm ale wytrysk bardzo mały. Można urozmaicić metodę: po pierwszym wytrysku moczymy palce w spermie i śliską ręką masujemy dalej.


  PALEC
  Palec wskazujący zwilżamy (musi być bardzo "obślizgły") i w pozycji stojącej, nie trzymając członka, delikatnie masujemy tylko tym palcem dolna część, tuz pod wcześniej sciągniętym napletkiem (wiecie-to więzadełko) bardzo przedłużony efekt ale za to przyjemny. W końcowej fazie można przytrzymać żołądź kciukiem od góry bo z podniecenia trudno trzymać palec "na pulsie".


  WANNA
  Wchodzimy do wanny i klękamy na nogach (tak, żeby mały nam wystawał). Następnie odkręcamy bardzo zimno wodę i sobie lejmy...później zmieniamy na ciepło i tak dalej. Na koniec proponuje dokończyć zwykłym waleniem. Dla mnie jest zawsze cool!!!


  MIX
  Nałóż krople (wielkości groszku) lubrykantu pośrodku dłoni, która sie masturbujesz. Rozłóż swe palce w taki sposob, jakbyś chciał komuś przybić piątkę i zacznij tak rozcapierzona dłonią pocierać główkę penisa w górę i w dół. Druga ręka natomiast trzymaj swego fiutka w miejscu. jedna ręką machaj w typowy sposób góra-dół, ale palcem drugiej ręki zataczaj koliste kręgi wokół główki Twego penisa. Gwarantowany super orgazm.


  Źródło: wyje-z-rozkoszy-sposoby-masturbacji.blog.onet.pl
  Bystry mężczyzna + bystra kobieta = romans, bystry mężczyzna + głupia kobieta = miłość.
  Głupi mężczyzna + bystra kobieta = małżeństwo, głupi mężczyzna + głupia kobieta = ciąża.
  Smoog
  Weteran PoMęsku

  Avatar użytkownika
  User
   
  Posty: 2371
  Dołączył(a): Pt, 8 stycznia 2010, 19:38
  Lokalizacja: Warszawa

  Wysłane zaproszenia: 0
  Zaakceptowane zaproszenia: 0
  Mój automibil: BMW 116i
  Punkty reputacji: 411

  Re: Sposoby masturbacji mężczyzn

  Postprzez Gosi@czek » Pn, 19 kwietnia 2010, 16:01

  Miałam to dodać kiedyś ale tak jakoś mi zeszło:P
  [center]"Czuł się, jakby byli kochankami od początków wszechświata, od zarania pierwszej
  gwiazdy w przedwiecznym mroku. To było coś niezwykle pierwotnego i głęboko
  zakorzenionego w jego duszy. Kiedy poczuł, jak krew spływa do ust Eleny, musiał wtulić
  twarz w jej włosy, żeby stłumić krzyk A potem szeptał jej szalone słowa o tym, jak bardzo ją kocha i że nigdy już się nie rozstaną. A potem zabrakło mu słów...."
  [/center]
  Gosi@czek
  ćwierć mądry lis

  Avatar użytkownika
  User
   
  Posty: 195
  Dołączył(a): So, 9 stycznia 2010, 17:08
  Lokalizacja: Grybów

  Wysłane zaproszenia: 0
  Zaakceptowane zaproszenia: 0
  Mój automibil: VW Golf 3 cabrio
  Punkty reputacji: 0

  Re: Sposoby masturbacji mężczyzn

  Postprzez domeniko » Pn, 19 kwietnia 2010, 16:18

  Cypek ty już wszystkie sprawdziłeś? . Mi się nie chce czekać aż 10 minut tak jak pisze w jednym z przykładów .
  domeniko
  szukający prawdy
  User
   
  Posty: 90
  Dołączył(a): Pt, 8 stycznia 2010, 19:38
  Lokalizacja: Tarnów

  Wysłane zaproszenia: 0
  Zaakceptowane zaproszenia: 0
  Punkty reputacji: 0

  Re: Sposoby masturbacji mężczyzn

  Postprzez Smoog » Pn, 19 kwietnia 2010, 20:20

  Taka siła woli kształtuje charakter. Ten temat będę edytował niedługo, bo zauważyłem że jest bardzo dużo wejść na forum pod tą frazą w google i trafiaja ludzie do tego pustego tematu wcześniejszego. Tutaj troche więcej informacji, jednak jeszcze będę to poprawiał.
  Bystry mężczyzna + bystra kobieta = romans, bystry mężczyzna + głupia kobieta = miłość.
  Głupi mężczyzna + bystra kobieta = małżeństwo, głupi mężczyzna + głupia kobieta = ciąża.
  Smoog
  Weteran PoMęsku

  Avatar użytkownika
  User
   
  Posty: 2371
  Dołączył(a): Pt, 8 stycznia 2010, 19:38
  Lokalizacja: Warszawa

  Wysłane zaproszenia: 0
  Zaakceptowane zaproszenia: 0
  Mój automibil: BMW 116i
  Punkty reputacji: 411

  Sposoby masturbacji mężczyzn

  Postprzez Adagros » Pn, 27 grudnia 2010, 13:33

  Nie lepiej eksperymantować z patnerką ;D Masturbować należy się zwyczajnie, chyba każdy wie jak ;) Dla mnie jest to troche zboczone takie kombinowanie z własną ręką.
  "Co masz zrobić jutro zrób dzisiaj, co masz do zrobienia dzisiaj zrób teraz".
  Adagros
  Weteran PoMęsku

  Avatar użytkownika
  User
   
  Posty: 985
  Dołączył(a): Wt, 21 grudnia 2010, 13:50
  Lokalizacja: Grudziądz

  Wysłane zaproszenia: 0
  Zaakceptowane zaproszenia: 0
  Punkty reputacji: 56

  Re: Sposoby masturbacji mężczyzn

  Postprzez Blackhawk » Cz, 6 stycznia 2011, 15:10

  Adagros napisał(a):Nie lepiej eksperymantować z patnerką ;D Masturbować należy się zwyczajnie, chyba każdy wie jak ;) Dla mnie jest to troche zboczone takie kombinowanie z własną ręką.


  Całkowicie zgadzam się z kolegą.
  [center]www.mega-sport.info - największe forum sportowe w Polsce[/center]
  Blackhawk
  Weteran PoMęsku

  Avatar użytkownika
  User
   
  Posty: 804
  Dołączył(a): So, 24 kwietnia 2010, 13:36
  Lokalizacja: Katowice

  Wysłane zaproszenia: 0
  Zaakceptowane zaproszenia: 0
  Punkty reputacji: 112

  Sposoby masturbacji mężczyzn

  Postprzez Smoog » So, 22 stycznia 2011, 10:54

  Ale w parze to już inna zabawa ;)
  Bystry mężczyzna + bystra kobieta = romans, bystry mężczyzna + głupia kobieta = miłość.
  Głupi mężczyzna + bystra kobieta = małżeństwo, głupi mężczyzna + głupia kobieta = ciąża.
  Smoog
  Weteran PoMęsku

  Avatar użytkownika
  User
   
  Posty: 2371
  Dołączył(a): Pt, 8 stycznia 2010, 19:38
  Lokalizacja: Warszawa

  Wysłane zaproszenia: 0
  Zaakceptowane zaproszenia: 0
  Mój automibil: BMW 116i
  Punkty reputacji: 411

  Sposoby masturbacji mężczyzn

  Postprzez kondzios3000 » Pn, 7 marca 2011, 19:51

  Mi ktoś polecił kiedyś masturbacje po Turecku.
  Czyli siadamy z krzyżowanymi nogami, plecy proste, bierzemy lewą ręke i go go..

  Dziwne.. ale ciekawe :lol:
  "It's nice to be important but it's more important to be nice!"
  kondzios3000
  ćwierć mądry lis

  Avatar użytkownika
  User
   
  Posty: 107
  Dołączył(a): Śr, 2 marca 2011, 18:44
  Lokalizacja: Gliwice

  Wysłane zaproszenia: 0
  Zaakceptowane zaproszenia: 0
  Punkty reputacji: 0

  Sposoby masturbacji mężczyzn

  Postprzez Adagros » Pn, 7 marca 2011, 23:53

  Nie widzę w tym nic ciekawego :?
  "Co masz zrobić jutro zrób dzisiaj, co masz do zrobienia dzisiaj zrób teraz".
  Adagros
  Weteran PoMęsku

  Avatar użytkownika
  User
   
  Posty: 985
  Dołączył(a): Wt, 21 grudnia 2010, 13:50
  Lokalizacja: Grudziądz

  Wysłane zaproszenia: 0
  Zaakceptowane zaproszenia: 0
  Punkty reputacji: 56

  Re: Sposoby masturbacji mężczyzn

  Postprzez Greed » So, 19 marca 2011, 04:11

  Poza tym że walenie gruchy wzmacnia paluchy to zostało naukowo udowodnione że masturbacja poprawia jakoś spermy(produkujemy po każdej ejakulacji nowe plemniki co zwiększa szanse na spłodzenie potomka).
  Greed
  ćwierć mądry lis

  Avatar użytkownika
  User
   
  Posty: 111
  Dołączył(a): Pt, 18 marca 2011, 09:44
  Lokalizacja: Białystok

  Wysłane zaproszenia: 0
  Zaakceptowane zaproszenia: 0
  Punkty reputacji: 0

  Re: Sposoby masturbacji mężczyzn

  Postprzez Adagros » N, 20 marca 2011, 02:16

  Paluchy można ćwiczyć w siłowni i to z lepszym skutkiem ;) Jakość spermy można zwiększyć poprzez częsty seks ;)
  "Co masz zrobić jutro zrób dzisiaj, co masz do zrobienia dzisiaj zrób teraz".
  Adagros
  Weteran PoMęsku

  Avatar użytkownika
  User
   
  Posty: 985
  Dołączył(a): Wt, 21 grudnia 2010, 13:50
  Lokalizacja: Grudziądz

  Wysłane zaproszenia: 0
  Zaakceptowane zaproszenia: 0
  Punkty reputacji: 56

  Re: Sposoby masturbacji mężczyzn

  Postprzez Greed » N, 20 marca 2011, 03:10

  Wiesz jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. A Renia Grabowska jest zawsze i wszędzie. Zresztą jak to mówią najlepszą kobieta w życiu mężczyzny jest jego ręka :P

  Wczoraj zapomniałem dodać. Koleś musiał sporo czasu poświęcić żeby sprawdzić i wypisać tyle sposobów na trzepanie kapucyna(walenia niemca po hełmie; prostowanie banana; meczenie węża - oj jest tych nazw :) ).
  Greed
  ćwierć mądry lis

  Avatar użytkownika
  User
   
  Posty: 111
  Dołączył(a): Pt, 18 marca 2011, 09:44
  Lokalizacja: Białystok

  Wysłane zaproszenia: 0
  Zaakceptowane zaproszenia: 0
  Punkty reputacji: 0

  Re: Sposoby masturbacji mężczyzn

  Postprzez Smoog » N, 20 marca 2011, 03:17

  "wyje-z-rozkoszy-sposoby-masturbacji" fajnie też nazwał bloga :) pod pierwszym postem jest link.

  Adagros skrzywdziłeś się kiedyś że jesteś taki przeciw?
  Bystry mężczyzna + bystra kobieta = romans, bystry mężczyzna + głupia kobieta = miłość.
  Głupi mężczyzna + bystra kobieta = małżeństwo, głupi mężczyzna + głupia kobieta = ciąża.
  Smoog
  Weteran PoMęsku

  Avatar użytkownika
  User
   
  Posty: 2371
  Dołączył(a): Pt, 8 stycznia 2010, 19:38
  Lokalizacja: Warszawa

  Wysłane zaproszenia: 0
  Zaakceptowane zaproszenia: 0
  Mój automibil: BMW 116i
  Punkty reputacji: 411

  Re: Sposoby masturbacji mężczyzn

  Postprzez Greed » N, 20 marca 2011, 03:23

  Oj tam "skrzywdziłeś się" w sumie chłopak ma trochę racji. Ja tez wole jak mi to kobieta trzepie kapucyna :) Ale jak już wcześniej powiedziałem "Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma" ... A czasami trzeba spuścić ciśnienie na szybko to i Renia się przydaje.
  Greed
  ćwierć mądry lis

  Avatar użytkownika
  User
   
  Posty: 111
  Dołączył(a): Pt, 18 marca 2011, 09:44
  Lokalizacja: Białystok

  Wysłane zaproszenia: 0
  Zaakceptowane zaproszenia: 0
  Punkty reputacji: 0

  Re: Sposoby masturbacji mężczyzn

  Postprzez Smoog » N, 20 marca 2011, 03:50

  Proste, chyba każdy woli jak ktoś odwala robotę za niego.
  Ale spokojnie ja też nigdy nie widziałem potrzeby jakiś eksperymentów, no ale masturbacja to nic strasznego w normalnym wydaniu.
  Bystry mężczyzna + bystra kobieta = romans, bystry mężczyzna + głupia kobieta = miłość.
  Głupi mężczyzna + bystra kobieta = małżeństwo, głupi mężczyzna + głupia kobieta = ciąża.
  Smoog
  Weteran PoMęsku

  Avatar użytkownika
  User
   
  Posty: 2371
  Dołączył(a): Pt, 8 stycznia 2010, 19:38
  Lokalizacja: Warszawa

  Wysłane zaproszenia: 0
  Zaakceptowane zaproszenia: 0
  Mój automibil: BMW 116i
  Punkty reputacji: 411

  Następna strona

  Powrót do Seks   


  • Podobne tematy
   Odpowiedzi
   Wyświetlone
   Ostatni post

  Kto przegląda forum

  Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 2 gości